شیوه کاشت مو به روش FUE

در کاشت مو به روش FUE ابتدا موی سر بیمار کاملا شستشو داده می شود و سپس اصلاح می شود تا از عفونت های احتمالی جلوگیری کند. سپس سر بیمار توسط تیم مجرب پزشکی به صورت موضعی بی حس می شود. در این روش تیم پزشک ی از گیره ها ظریفی برای برداشتن تارهای مو بصورت تک تک استفاده می کند تا جراحتی برجا نماند و خونریزی رخ ندهد.

همچنین در این روش سعی می شود به تارهای موی اطراف صدمه ای وارد نشود.

بعد از برداشت تارهای مو، گرفت ها یکی یکی آماده می شود. سپس در ناحیه گیرنده با سوزن های طریفی سوراخ های ایجاد می شود و این گرفت ها در زاویه، مسیر و عمق مناسبی کاشت می شود و بیشترین سعی می شود که موهای کاشت شده طبیعی به نظر رسد برای همین منظور، تیم پزشکی ابتدا تک تارهای مو را برای کاشت در خط جلویی مو انتخاب می کند و می کارد و سپس در پشت آن تعداد تارهای بیشتری کاشت می کند تا طبیعی جلوه کند. شکل انحنای خط مو نیز در طبیعی بودن موها موثر است. در روش FUEگرفت ها را در عمقی می کارند که جریان خون زیر پوست به آنها برسد و از آن طریق تغذیه شوند.

آماده سازی مو

ناحیه اهدا کننده، معمولاً پشت یا کناره های سر، با شستن و اصلاح آماده می شود. از آنجایی که جراح از یک پانچ الکترونیکی برای استخراج مو استفاده می کند، برای کاهش درد وناراحتی، یک داروی بی حسی موضعی اعمال می شود.

استخراج مو

در روش جمع‌آوری مو(استخراج مو)، با استفاده از یک وسیله پانچ الکترونیکی با قطر ۰.۹ میلی‌متر، موهای سالم از ناحیه‌های مختلف سر جمع‌آوری می‌شوند.

پانچ الکتریکی

سپس، موها طبقه‌بندی شده و به گرافت‌هایی حاوی ۱ الی ۳ تار مو تقسیم می‌شوند. پس از انتخاب گرافت‌های مناسب توسط تکنسین، موها آماده پیوند شدن در نواحی خالی سر می‌شوند.

فرآیند جمع‌آوری مو بسته به تعداد گرافت‌های مورد نیاز، ممکن است ۱ تا ۳ ساعت به طول بیانجامد. این روش جمع‌آوری مو، باعث جمع‌آوری موهای سالم و در نتیجه، نتایج بهتر در کاشت مو می‌شود.

کاشت مو

طرح رویش ، مانند خط موی پیشانی یا شکل ریش با بیمار مورد بحث قرار می گیرد. با استفاده از یک سوزن باریک، شکاف های کوچکی در ناحیه تعیین شده ایجاد می شوند و سپس گرافت ها یکی یکی در آن شکاف ها قرار می گیرند.

گرافت های مو به طور مساوی در شکاف های کوچک قرار می گیرند تا با طرح، زاویه و تراکم موی مورد نظر شما مطابقت داشته باشند. قرار دادن گرافت ها معمولاً ۱ الی ۴ ساعت طول می کشد و به تعداد گرافت هایی که باید کاشته شوند بستگی دارد.

کلینیک کاشت مو بهکاشت با بیش از ۱۷ سال سابقه و برند ثبت شده و هزاران نمونه موفقیت آمیز اماده ارائه خدمات به شما هموطنان گرامی است. همین حالا درخواست مشاوره رایگان کاشت مو ، ریش و ابرو دهید :

مشاوره رایگان کاشت مو

مشاوره رایگان کاشت ریش

مشاوره رایگان کاشت ابرو

By تیم بهکاشت

بیش از 17 سال است که با افتخار در کنارتان هستیم و توانسته ایم با عنایت خداوند متعال و همراهی و اعتماد شما عزیزان ، زیبایی را به بیش از 5000 ایرانی و غیر ایرانی(توریست سلامت) هدیه بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =