کاشت مو بکهام

یکی از افراد مشهوری که از روش کاشت مو استفاده کرده، دیوید بکهام، بازیکن فوتبال مشهور و سابق تیم ملی انگلیس است. دیوید بکهام، بازیکن فوتبال مشهور و سابق تیم ملی انگلیس، در سال 2018 به صورت علنی در برنامه تلویزیونی “Good Morning America” اعلام کرد که برای رفع مشکلات ریزش موی خود از روش کاشت مو استفاده کرده است. او اظهار داشت که برای انجام این روش، از موهایی که در پشت سرش داشت، استفاده شده است و نتیجه‌ی به دست آمده بسیار موفق‌آمیز بوده است.

روش کاشت مویی که دیوید بکهام استفاده کرده، به نام FUE (Follicular Unit Extraction) است که یکی از روش‌های معروف است. در این روش، فولیکول‌های موی سالم از ناحیه‌های دیگر از جمله پشت سر جمع‌آوری و در نواحی خالی کاشت می‌شوند. این روش به دلیل عدم نیاز به برش و خیاطی و همچنین تحمل درد کمتر، از دیگر روش‌ها ، محبوب تر است.

در کل، با استفاده از روش کاشت مو، دیوید بکهام توانست مشکلات ریزش موی خود را حل کند و به ظاهر جوان‌تری و پرشورتری برسد.

کاشت مو دیوید بکهام

از آنجا که دیوید بکهام یک شخصیت مشهور است و اعتبار بالایی دارد، اعلام این موضوع توسط وی می‌تواند به عنوان راهی برای افزایش آگاهی عمومی در مورد کاشت و روش‌های مختلف آن در جامعه خدمت کند.

روش FUE که دیوید بکهام استفاده کرده، به دلیل کمتر بودن ترمیم بعد از عمل، کاهش درد و عدم نیاز به برش و خیاطی، در مقایسه با روش‌های قدیمی کاشت مو، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. این روش در دنیا از دهه ۱۹۹۰ میلادی شروع به استفاده شده است و با گذشت زمان، توانسته است جایگاه بسیار بالایی در درمان ریزش مو به دست آورد.

در حال حاضر، روش‌های مختلف کاشت مو وجود دارد که با توجه به نیاز و شرایط هر فرد، متخصصان پوست و مو می‌توانند بهترین راه‌حل را برای آنها انتخاب کنند.

By تیم بهکاشت

بیش از 17 سال است که با افتخار در کنارتان هستیم و توانسته ایم با عنایت خداوند متعال و همراهی و اعتماد شما عزیزان ، زیبایی را به بیش از 5000 ایرانی و غیر ایرانی(توریست سلامت) هدیه بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =